Grup Tılsım
http://gruptilsim.anatolianrock.com
web adresimiz
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 

gruptilsim

ORHAN ARS (vokal & gitar)

İlkokul orta ve liseyi mersin’de okudu.ilkokul zamanlarında karne günlerinde sınıfta şarkı söyleyerek başlayan müzik yaşamı, daha sonra üniversite yıllarında daha profesyonel bir yere taşındı.

Orta okul ve lise yıllarında başta futbol ve basketbol olmak üzere genelde sporla uğraştı. Sanatsal olarakta resim yapmakla uğraştı. Müzik ise daha geri planda ,sadece özel günlerde şarkı söylemekle kaldı malesef

liseden mezun olduktan sonra aynı yıl 9 Eylül Üniversitesi Denizli Müh.Fak. Makina Mühendisliğini kazandı. Üniversitenin 2. sınıfında, sınıf arkadaşı olan ve aynı zamanda gitar çalan Türker Aycan ile tanışması müzikle alakasının daha ciddi boyutlara ulaşmasına neden oldu.

Çok kısa zamanda gitara alışmaya başladıktan sonra arkadaşıyla birlikte okul bahçesinde, yurdun bahçesinde kısaca nerde olursa olsun gitar çalıp şarkı söylemeye başladı orhanars.
2 kişiyle başlayan bu müzik macerası , daha sonra grup tılsım ı kurmakla devam edecekti artık.

bir yandan müzik faaliyetlerini devam ettiren orhanars aynı zamanda Maltepe üniversitesi işletme yüksek lisans öğrenimini tamamladı.

Bundan sonraki dönemi ise grup tılsım bölümüne geçerek öğreneceksiniz ……EREN DEĞİRMENCİ (davul)

1988 doğumlu. Yaklaşık 2 yıldır Tılsım ile çalışıyor. Müjdat Gezen den mezun. Davul Eğitmeni olarak çalışıyor. ayrıca kadıköyde kendisine ait kayıt stüdyosu varALPER ATINÇ (electric gitar)

1979 MERSİN doğumlu.Yaklaşık 3 yıldır Tılsım ile çalışıyor.grupta solo gitar çalıyor ve back vokal yapıyorDOĞUKAN AYDIN (bas gitar)

1990 doğumlu. yaklaşık 1 yıldır Tılsım ile çalışıyor. aynı zamanda profesyonel kaleci ve fitness hocası.